1. pl
  2. de
  1. pl
  2. de
PODZIĘKOWANIA

Emocje opadły. Prędkość i tętno znów w normie...
 

Chcemy Wam, drodzy biegacze, kibice, sponsorzy, współorganizatorzy, partnerzy, wolontariusze powiedzieć dziś wielkie DZIĘKUJĘ!
 

Za ofiarność, serdeczność, emocje, zaangażowanie, współodpowiedzialność, poświęcenie i wielką pomoc – bez tego nie byłoby NASZEJ imprezy.

Ogromnie cieszy nas to, że czujecie się współautorami tego, co wydarzyło się 20 maja 2018 r.

Jeszcze raz gorąco dziękujemy naszym sponsorom. W tym roku byli z nami:

 

Firma OBST Produkcja Sp. z o.o.

Gospodarczy Bank Spółdzielczy Międzyrzecz

Nadleśnictwo Międzychód

Apteka Centrum Leków Agnieszka Romaneczko Punkt Apteczny Zdrowie w Pszczewie

SULMA

Folwark Pszczew - Państwo Żaneta i Łukasz Robak

Naturhouse Międzyrzecz

Fizjopomoc Międzyrzecz

Bodymed masaż , zdrowie, uroda dla Ciebie

Międzyrzecki Ośrodek Kultury

Christophery - Polska Sp. z o.o.

Zakład Usług Leśnych Jan Górny - Świechocin

 

Dziękujemy naszym partnerom – współorganizatorom imprezy! Gminie Pszczew i jej władzom, Szkole Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Pszczewie, Przedszkolu Samorządowemu im. Pszczółki Mai w Pszczewie, Ośrodkowi Pomocy Społecznej i Środowiskowemu Domowi Samopomocy w Pszczewie, Zakładowi Usług Komunalnych w Pszczewie, Klubowi Sportowemu PIAST - Michał Kubik i Klub Sportowy Kasztelanka z Międzyrzecza, wspaniałym druhom strażakom z gminnych jednostek OSP oraz policjantom z Komendy Powiatowej Policji z Międzyrzecza.

Serdeczne podziękowania składamy Panu Romualdowi Tankielunowi – sędziemu głównemu biegów.

Wielkie podziękowania składamy Radosław Woszczyło, który zadbał o nagrody w biegach dzieci i młodzieży, fanty do losowania oraz organizację biura zawodów dzieci i młodzieży we współpracy z sędzią głównym.

Dziękujemy serdecznie pracownikom Urzędu Gminy Pszczew – Alicji Dratwi, Annie Krajewskiej i Karolowi Grobelnemu za ogarnianie techniczne i nieocenioną pomoc na mecie.

Dziękujemy naszemu patronowi medialnemu biegu – tygodnikowi Głos Międzyrzecza i Skwierzyny!

Dziękujemy prowadzącemu nasz bieg Łukasz Panfil i fotografującym zmagania sportowe Fotografia Tomasz Szwajkowski i Ryszard Kąkolewski. Gorąco dziękujemy naszym służbom medycznym – lekarzom – Pani Janinie Simińskiej i Panu Piotrowi Adamskiemu oraz zabezpieczeniu ratowniczemu pod dowództwem Pana Mirosława Janza. Dziękujemy Panu Zbyszkowi Szajkowskiemu za opiekę techniczną wydarzenia. Dziękujemy firmie Pulsar Sport obsługującej nasze biegi w zakresie elektronicznego pomiaru czasu, firmie Wikoss Sport za współpracę przy tworzeniu medali i koszulek, firmie Chaps zapiekanki za obsługę gastronomiczną wydarzenia, firmie Algraf za współpracę w zakresie poligrafii, Panu Wiesław Korejwo oraz seniorkom z Gminy Pszczew za przygotowanie stoisk gastronomicznych oraz Piekarnia Ziomek Pszczew Ziomek za pyszne drożdżówki dla biegaczy.

Gorąco dziękujemy Pani Maria Kawiorska-Duda za jej wsparcie, obecność, doping i wiele ciepłych słów!

Nie zapominamy również o całej rzeszy WOLONTARIUSZY, którym poświęcimy osobny artykuł…
 

Niebawem spotkamy się na podsumowaniu wydarzenia, a tymczasem czekamy na film promocyjny, który tworzy zaprzyjaźniona firma ze Zbąszynia.

DZIĘKUJEMY!!! ❤️❤️❤️❤️❤️

Do zobaczenia za rok!

 

28 maja 2018

Designed by divineme.kb 

Wszelkie prawa zastrzeżone 

 

 

Gminny Ośrodek Kultury w Pszczewie

ul. Poznańska 27

66-330 Pszczew

tel. 95 749 23 22

e-mail: pszczewska20@gokpszczew.pl